מערכות סולאריות מסחריות

כל מה שצריך לדעת ב-2021

מערכות סולאריות מסחריות

הטכנולוגיה המדהימה של שימוש באנרגיית השמש להפקת חשמל במקום זו הישנה אשר עושה שימוש בחומרי גלם מתכלים הביאה איתה פיתוח רב גוני של עסקים בשלל הצבעים והצורות, ומהמון בחינות אפשריות. באמצעות השימוש בחומר הגלם בלתי נגמר שהעניק לנו הטבע- הלוא היא שמש אנו יכולים להפיק אנרגיה בלתי נגמרת אשר תפחית משמעותית את הוצאותנו, תגדיל את הכנסותינו ורווחנו ואף תמנף את פיתוח העסק שלנו שחקים לגבהים מדהימים וחדשים ותייצר מהפכה אמיתית של ממש.

בייחוד בשנים האחרונות, טכנולוגיית מערכות סולאריות מסחריות פרצה לחיינו ביתר שאת ומביאה איתה באופן יום יומי עוד ועוד יתרונות, אשר משפיעים עלינו הן ברמת היומיומית והן ברמה השנתית. אלו, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך מאפשרים לנו לחסוך משמעותית בהוצאות- שכן אנו עושים שימוש כמעט מזערי בחשמל, לעומת אנרגיה מתכלה. ומהמתרס השני להכפיל ואף לשלש את ההכנסות שלנו באמצעות הכחרה של מערכות סולאריות מסחריות המותקנות על הגג שלנו לאחר.

תוכן עניינים

רוצים לשמוע עוד על מערכות סולאריות מסחריות?

השאת רווחים משמעותית ופיתוח העסק באמצעות התקנת מערכות סולאריות מסחריות

עד לפני מספר שנים, היו מותקנות מערכות סולאריות באופן פרטי, על גגות בתים פרטיים למען שימוש עצמי. כיום, לאחר פיתוח הטכנולוגיה משמעותית בשנים האחרונות, ישנה האפשרות הנהדרת, באמצעות הטכנולוגיה שהגדילה משמעותית את גודלם של הפאנלים הסולארים, לעשות בהם שימוש על גגות עסקים וכך למנף משמעותית הן את נזילות הנכס והכנסותיו, שכן ההוצאות יורדות ומנגד ההכנסות עולות, והן כל פיתוחו של העסק משמעותית והתפתחותו. ואכן, כיום, מותקנות מערכות סולאריות מסחריות על גגות עסקים כגון: מבנים חקלאיים, מבני תעשייה, מחסנים, אסמים וכדומה.

חשוב להבין, שההשקעה של התקנת מערכות סולאריות מסחריות היא חד פעמית. איננה נמוכה אמנם, אך עקב היותה חד פעמית השומרת על איכותה וטיבה לטווח של כ-25 שנה, היא למעשה מאפשרת החזרת ההוצאה תוך שנים בודדות. ולאחר מכן, הגדלה משמעותית של הרווחים ואפשרות להפוך את האנרגיה הסולארית להכנסה פסיבית, קבועה ומשמעותית עבור העסק, שיכולה להסתכם במאות אלפי שקלים בשנה. כך שלמעשה, מדובר באחת ההשקעה הנבונות בהן אתם יכולים לבחור עבור העסק שלכם. 

מערכות סולאריות מסחריות מותקנות על גג העסק שלכם, שטח שהוא למעשה איננו מנוצל כלל וכלל עד להתקנה זו. לכן, מדובר בשימוש פוטנציאל מיטבי של מתקני העסק, גם אלו שמעולם לא חשבתם שיוכלו להניב עבורכם הכנסה ויוצרת מהפכה אמיתית באשר לעסק שלכם, בפרט, ובפיתוח הטכנולוגיה, ככלל.

מערכות סולאריות מסחריות כמפתח להנחלת אנרגיה ירוקה

השימוש במערכות סולאריות מסחריות באמצעות המערכת מאפשר הלכה למעשה תרגום של אנרגיית השמש הבלתי נדלית לכדי אנרגיית חשמל בלתי נגמרת. ייצור אנרגיית החשמל באמצעות מערכת זו מאפשרת שימוש במינימום הוצאות וכסף, מינימום תפעול- שהרי המערכת פועלת בעבורנו וכמובן שמירה על כדור הארץ מפני הזיהומים שמייצרים החומרים המתכלים הלוא הם נפט ופחם וכן סיוע מסיבי בשמירה על כדור הארץ מפני ההתחממות הגלובאלית כתוצאה משימוש באלו.

כך, אין לנו צורך לבצע שריפה של דלקים, להפיק מזהמים ולהוציא כספים רבים ומיותרים על הפקת האנרגיה. אנו מייצרים את החשמל שלנו ממשאב שנמצא לרשותנו כל הזמן, בייחוד במדינה חמה כה ישראל בה 80% מהשנה השמש קופחת. ובאותה נשימה, מייעלים את דרך הפקת החשמל, חוסכים רבות בעלויות, מפיקים רווחים ושומרים על הסביבה.

מעבר לכל הטוב שביצירת אנרגיה ירוקה למען כדור ארץ טוב ונקי יותר, ישנו האלמנט החשוב של שמירה ערכית על כדור הארץ, הנגשת ערך שמירה על איכות הסביבה כמשמעותי, והפקת אנרגיה ירוקה ע"י העסק שלכם. אלו האחרונים מעניקים לעסק שלכם שם טוב, הדוגל בהמוניות ובאהבת הזולת. מה שיוצר מוניטין נהדר עבור העסק, מגדיל את אהבת הקהל וכתוצאה מכך גם את ההכנסות. ודבר חשוב נוסף, מעניק לעסק שלכם תג של "ארגון ירוק" אשר חשוב ואף דרוש בארגונים בינלאומיים.

מערכות סולאריות מסחריות – יתרונות רבים להן, ואפס חסרונות

כאשר אנו מודדים אובייקטיבית את המשמעות של התקנת מערכות סולאריות מסחריות אנו למעשה מבינים כי לאלו אין חסרונות כלל, כי אם רק יתרונות. מדובר בתפיסה של אין ספור ציפורים במכה אחת, כאשר מהצד השני של המתרס כל הצורך שלנו הוא לבצע השקעה חד פעמית, שאיננה קטנה, במערכות סולאריות מסחריות אלו. כאשר אנו לוקחים בחשבון את העובדה שהשקעה זו לא רק שמחזירה את עצמה תוך מספר שנים בודדות, אלא מהווה עבורנו לטווח של מינימום 25 שנה, הכנסה פסיבית, מהימנה וקבועה, אנו למעשה מרוקנים מתוכן כל חסרון, ומבינים כי מדובר בהשקעה הטובה ביותר שיכול בית העסק שלנו לבצע.

עבור מי מכם שתהה, ההוצאה הראשונית עבור התקנת מערכות סולאריות מסחריות בעבר אמנם הייתה משמעותית וגבוהה, אך כיום היא יכולה להיות מותאמת לעסקים גדולים וקטנים ללא בעיה עפ"י נזילותם. שכן, הוצאת התקנת מערכות סולאריות מסחריות ע"י חברה מקצועית ומנוסה ובאופן מקצועי לוקחת בחשבון את כל הפרמטרים הנחוצים, כולל פוטנציאל העסק, הנתונים הטבעיים שלו- קטן, גדול, מספר עובדים וכיוצא בזה. וכך, מתקבלת הצעת מחיר מותאמת אשר מתאימה את עצמה במדויק עבור כל כיס. וכאמור, מחזירה את השקעתה מהר מאד ומניבה הכנסות ורווחים גדולים מנשוא.

תהליך הקמתן של מערכות סולאריות מסחריות וכיצד הוא מתבצע

תחילה חשוב לציין כי בראשית בחירתנו לבצע התקנה של מערכות סולאריות מסחריות על גג העסק שלנו, עלינו להיוועץ באיש מקצוע לייעוץ מקצועי אשר לעניין הנכס והפוטנציאל אותו יכול להפיק. כאשר אנו פונים לאיש מקצוע, בעל ניסיון רב בתחום וידע, אנו שמים את מבטיחנו במי שמכיר את התחום על בוריו ויעניק לנו ראש שקט במהלך התהליך. במהלך הייעוץ, ייקח איש המקצוע שלכם בחשבון גם תקלות אשר יכולות להתממש בנכס כגון אזורי צל שעלולים להפחית את האנרגיה המופקת, וכיצד לפתור אותן כמובן. 

בתום בדיקה איכותית אשר תקח בחשבון את כל הפרמטרים המשמעותיים והחשובים, יכין איש המקצוע שלכם תכנית מסודרת, שתגרום לכם להפיק את הנתונים הנחוצים על מנת לגבש החלטה. זאת בדבר הרווחים האפשריים, ההוצאה הנצרכת וכן מה שתהליך ההתקנה טומן בחובו. התכנית תיקח בחשבון הן אלמנטים טכניים וכמובן אלמנטים תפעוליים ובאמצעות תכנון הנדסי תניב את הנתונים הנדרשים למיקסום היכולת של מערכות סולאריות מסחריות שיותקנו על גג העסק שלכם.

בתום תהליך הייעוץ, יחל תהליך ההתקנה. כאשר אנו בוחרים באנשי מקצוע מנוסים שיבצעו את ההתקנה בעבורנו אנו דואגים לחווית שירות נעימה במהלך תהליך ההתקנה, שקטה ככל האפשר וכמובן ללא הפרעה להתנהלות העסקית המתקיימת בעסק שלכם. במהלך תהליך ההתקנה המלווה את בית העסק יערוך הצוות המנוסה בדיקות בטיחות, לוידוא בטיחות המערכות ותפעולן, בדיקות איכות, על מנת לוודא איכות המערכת על כל גווניה וכן מיקסום התוצאות וההכנסות האפשריות מהנכס והפוטנציאל שלו. כמו כן גם תחזוקת המערכת באופן שוטף ע"י הצוות וכן תחזוקת חיי המערכת לרבות ניקיון ואיתור תקלות ותיקונן. וכמובן, חיבור המערכת לרשת החשמל והפעלתה, וכך תחילתו של מסע נהדר ומהפכני של אנרגיה ירוקה, רווחים משמעותיים ועסק משגשג.