מערכות סולאריות לעסקים

כל מה שצריך לדעת ב-2022

על מערכות סולאריות לעסקים

השנים האחרונות הביאו איתן טכנולוגיה מדהימה שמהותה הפקת חשמל מאנרגיית השמש. כך, אנו משתמשים באחד מאוצרות הטבע הבלתי נדלים והמדהימים ביותר שאמא אדמה העניקה לנו. באמצעות התקנת מערכות סולאריות לעסקים אנו חוסכים כסף והמון, מרוויחים כסף באמצעות מקור הכנסה נוסף ומגדילים את ההכנסות פי כמה וכמה, ואף מפתחים את העסק ומביאים אותו להיות איכותי יותר ומתקדם יותר בכמה מונים.

המערכות הסולאריות מייצרות חשמל מאנרגיית השמש, משאב שאינו מתכלה ואנרגיה שהיא מתחדשת. כתוצאה מכך, אנו מייתרים כליל את תופעות הלוואי הנוצרות מחשמל הנוצר ע"י האדם מחומרים מתכלים ומזהמים, כמו נפט או פחם, אשר אוזלים אט אט מעל פני הכדור ואשר עקב שימושם אנו מוציאים הרבה יותר כסף על חשמל. באמצעות התקנת מערכות סולאריות לעסקים אנו מנצלים כראוי את חום השמש כמשאב טבעי ואוצר טבע בלתי נדלה, מאפשרים בעבורנו ובעבור העסק שלנו שלל יתרונות, הן רווחיים חומרית והן רווחיים מנטלית, ומייתרים את הצורך בבזבוז אנרגיית חשמל מחומרים מתכלים ומזהמים.

תוכן עניינים

רוצים לשמוע עוד על מערכות סולריות לעסקים?

כבעל עסק, מה הכי חשוב עבורי לדעת עלל מערכות סולאריות לעסקים?

מערכות סולאריות הן הלכה למעשה המרת אנרגיית השמש לכדי אנרגיית חשמל. הדבר קורה באמצעות המרת אנרגיית השמש הבלתי נגמרת באמצעות פאנלים סולאריים הממירים את הקרינה לכדי חשמל. המערכת הסולארית ממירה את הקרינה הנוצרת מהשמש לכדי אנרגיה חשמלית, הופכת את קרני השמש לייצור חשמל, מגיעה עד אלינו, וכך אנו יכולים לעשות בו שימוש.

הפאנלים הסולאריים פועלים בצורה של ניצול החומרים המותקנים בהם, כדוגמת סיליקון, מתכת, וכדומה, שלהם תכונות מוליכות. כאשר קרני השמש פוגשות בחומרים אלו היא מתמסרת למעגל החשמל הנוצר. כך, מתבצעת תנועה של אלקטרונים, והמרה של אנרגיה זו הופכת לכדי אנרגיה חשמלית.

אנרגיית השמש כאנרגיה מתחדשת שכאן בכדי להישאר

השמש היא משאב זמין ואינסופי היוצר את אנרגיית השמש, שהיא אנרגיה לא מתכלית, בלתי נדלית, ואוצר טבע שמצוי כאן בכדי להשאר. היא מהווה מקור כוח זול, מתחדש ונקי מאד לשימושם של בתי עסק, גדולים וקטנים כאחד. חשוב לתת את הדעת גם לניקיון, שהרי השימוש במערכות סולאריות איננו משאיר אחריו מזהמים, פסולת או תוצרי לוואי כלשהם, להבדיל מכל חומר אחר שבאמצעות התערבות האדם מפיקים ממנו אנרגיה.

לצד כל אלו, העובדה כי אנו חיים במדינת ישראל, שהיא מדינה שטופת שמש בה רוב השנה השמש חזקה, וכמעט תמיד גם ישירה, אנו מצויים בביטחון מתמיד לאפשרות הפקת אנרגיה סולארית ממשאב הטבע הנפלא הזה. ביטחון זה מהווה נדבך חשוב בהחלטה האם לבצע התקנות מערכות סולאריות לעסקים או לאו. באמצעות נטיעת ביטחון במוצר, בצירוף עצם הידיעה שאנו משקיעים את כספינו בהשקעה מניבה בכל הבחינות, אנו מבטיחים עבורנו ועבור העסק שלנו שקט ושלווה הן בתחום האנרגיה שאנו מספקים עבור העסק והן לעניין המשאבים וההכנסות.

כאשר אתם בוחרים לבצע התקנת מערכות סולאריות לעסקים בעסק שלכם, חשוב שתתנו דעתכם למתקין שמבצע זאת עבורכם. חשוב מאד לבחור בחברה המתמחה בכך ושבאמתחתה ניסיון רב בתחום. הדבר יבטיח עבורכם שקט בגזרה זו, ובטחון רב בעובדה שיש על מי לסמוך שיבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

בין היתר מאחר שבאמתחתנו ניסיון רב בהתקנת מערכות סולאריות לעסקים, במשך שנים רבות, אנו מתמחים בתכנון הנדסי קפדני של המערכות ומבצעים את ההתקנה ביעילות ובמהירות. בנוסף לכך, אנו מאמינים שלצד שלל היתרונות שהתקנת המערכות הסולאריות שלנו בעסק שלכם מאפשרות לכם, חשובה לא פחות חוויית השירות, אותה אנו דואגים לספק בצורה המיטבית ביותר בעבור לקוחותינו.

מיקסום כלל המשאבים העומדים לרשותנו לכדי מקור הכנסה

בנוסף לשלל היתרונות המדהימים שבהתקנת מערכות סולאריות על גג העסק שלכם, דעו שבאמצעות כמה פעולות פשוטות תוכלו לא רק לחסוך כסף והמון בעלויות העסק השנתיות שלכם, אלא אף לפתח אפיק להשקעה כספית נוספת, אשר יגדיל את רווחייכם.

כיצד הדבר עובד? כאשר מדובר במפעלים, חברות, חנויות וכדומה, התהליך הפרוצדרולי והבירוקרטי פשוט לחלוטין. החברה המתקינה את המערכות הסולאריות למעשה חוכרת את שטח הגג של העסק שלכם לזמן מוגבל או לא מוגבל לפי החוזה ביניכם, ומאפשרת קבלת תמורה חודשית קבועה עבור העסק שלכם.

לאחר התקנת המערכות הסולאריות על גג העסק, מתבצע אומדן עבור כמות הרווחים שנוכל להניב, אשר תלויה במספר פרמטרים המאפיינים כל גג בצורה אחרת. לפי אומדן זה נאמדת ההכנסה החודשית האפשרית והתשלום החודשי אשר ישתלם ע"י החברה המתקינה. כך, מתבצע מיקסום מקסימלי של המשאבים המנויים באמתחתכם, גם אלו שלא באמת חשבתם שיוכלו להניב עבורכם רווחים. בצורה הזו וללא כל השקעה מצדכם, תוכלו לשמור על הסביבה ולהניב את הרווחים.

כאמור, התקנת מערכות סולאריות לעסקים אפשרית הן עבור עסקים קטנים והן עבור עסקים גדולים כאחד. חשוב לדעת, כי עסקים גדולים יחסית המאפשרים התקנה של מערכות סולאריות מסחריות, המותקנות בגגותיהם, כמו מפעלים, חממות, מבני תעשייה וכדומה, נהנים מפטור מהיתר בנייה וזאת עד ל-700 ק"ג.

ההשקעה במערכות סולאריות לעסקים מהווה תשואה מובטחת. המערכות הסולאריות נשארות איכותיות למשך כ-20 שנה מיום התקנתן, המשאב ממנו מופקת האנרגיה תמיד זמין (בייחוד בישראל), ההשקעה מחזירה את עצמה ואף מהווה בעבורנו הכנסה נוספת, והיד עוד נטויה.

התמורה המנטלית שבשמירה על איכות הסביבה

יתרון נוסף ונהדר להתקנת מערכות סולאריות לעסקים הוא התרומה המדהימה שאנו מעניקים לכדור הארץ, האפשרות לשמור על איכות הסביבה והתמורה המנטלית שאנו מקבלים בשל כך. יש סיפוק אדיר בעצם הידיעה שאנו תורמים לכדור הארץ באמצעות אנרגיה ירוקה, שאיננה מתכלית ואיננה מזהמת, ובכך מסייעים בעצמנו לשמור על איכות הסביבה. אין ספק כי עצם הידיעה על השמירה על העתיד של כולנו מהווה תחושה נפלאה.

כאשר אנו עושים שימוש באנרגיית השמש כאנרגיה שאיננה מתכלית, אנו מנצלים את אוצרות הטבע המצויים כאן בעבורנו. ואיננו עושים שימוש בחומרים שבאמצעות התערבות האדם בבואו לייצר אנרגיה מזהמים ומשאירים אינספור תוצרי לוואי, מזהמים ופסולת. ראו ערך, בהשוואה לייצור חשמל מפחם, נפט, דלק ואמצעים מזהמים אחרים, המיוצרים ע"י האדם מאנרגיות מתחדשות חליפיות.

האנרגיה המתחדשת שאנו דולים באופן יום יומי באמצעות מערכות סולאריות לעסקים היא אנרגיית השמש, איננה מפיקה פליטה של פחמן דו חמצני ושלל מזהמים אחרים. השפעתה של אנרגיית השמש המופקת על הסביבה כמעט ואיננה מורגשת, וזאת בעיקר משום שאנו נותנים לטבע לעשות את שלו, וללא כל תלות באנרגיות יציר ידי אדם. כך, האנרגיה המופקת תהא תמיד ידידותית לסביבה ולכדור הארץ, ותורמת משמעותית לאיכות הסביבה בכל שעה ובכל רגע.

התקנה של מערכות סולאריות לעסקים היא אחד הדברים הנהדרים שאתם יכולים לבצע עבור עצמכם בפרט ועבור העסק שלכם ככלל. לצד הקשת הרחבה מאד של שלל היתרונות הנובעים מכך, כפי שמנינו במאמר זה, המסתכמים באפיק הכנסה מניב לטווח הרחוק וואנרגיה מתחדשת שאיננה תלויה בדבר אלא בטבע המצוי מסביבנו, עצם הידיעה כי אנו דוגלים בקיימות מהווה המון בעבורנו, ואף מסייעת נמרצות במיתוג העסק שלנו.

אנא דרגו את המידע