אודות אורמש

אורמש הינה חברה הנדסית המתמחה בתחום המערכות הפוטו-וולטאיות. בין פעילויותיה ייזום, תכנון, הקמה ומתן שירותי תחזוקה. החברה הוקמה בשנת 2008 וכיום מובילה את השוק הסולארי בישראל עם התקנות ומיזמים בהיקף עשרות מגה-וואט ובמגוון הסדרות.
אורמש מונה אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים בתחום הסולארי וביניהם מהנדסי חשמל, חשמלאים, מהנדסי בניין, אדריכלים, יועצי בטיחות, מנהלי תפעול ופרויקטים, אנשי שיווק, מכירות, מנהלי לוגיסטיקה, רכש ורישוי.

חזון החברה הוא לספק את השירות האיכותי והמקצועי ביותר בשוק הסולארי בישראל, תוך דגש על בחירה ברכיבים האיכותיים ביותר, הקפדה על תכנון וביצוע מצוינים וכן מתן אחריות טיב לתפעול אופטימלי של המערכות שהוקמו על ידה.

אודות הבעלים

רן ליפציגר

רן ליפציגר – מנכ"ל החברה

B.Sc. במדעי המחשב, M.BA בכלכלה וניהול. מכהן כמנכ"ל משנת 2010. בעל ניסיון של 15 שנים בניהול של חברות בארץ ובעולם. מתמחה בפיתוח העסקי והפיננסי של החברה. מהווה מנוע צמיחה לאורמש ואחראי להפיכת חזון החברה למציאות.

ד"ר משה גורפינקל, מייסד החברה ו-CTO

Ph.D בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה, בעל ניסיון רב שנים בתחום הפוטוולטאי. נחשב למומחה בינלאומי בתחום האנרגיות המתחדשות.  כחלק מפועלו בתחום הוא משמש כיועץ טכני ליזמים סולאריים, יצרניות פאנלים, יצרניות ממירים ומעביר קורסים בנושאים תאי שמש, אופטימיזציה ותכנון מערכות פוטוולטאיות באקדמיה.

אינג' אורי פרום, מייסד החברה ויו"ר הדריקטוריון

B.Sc. בהנדסת חשמל. בשנת 2007,  ביחד עם ד"ר גורפינקל ייסד את אורמש במטרה לפתח ולהוביל את השוק הסולארי בישראל. כיום מתמחה בפתרונות סולאריים למגזר החקלאי והתעשייתי. מומחה בייבוא, רכש ולוגיסטיקה בתחום האנרגיות המתחדשות.