מערכת סולארית מסחרית

מהן מערכות סולאריות מסחריות?

עבור עסקים רבים, חשבון החשמל החודשי יכול להגיע גם לסכום של חמש ספרות. זו הוצאה לא מבוטלת, שעלולה להקטין באופן מורגש את רווחי החברה. התקנה של מערכת סולארית מסחרית יכולה לעזור להתמודד עם הקושי ולהפחית את התשלומים לחברת החשמל.

למי מתאימה מערכת סולארית מסחרית?

באופן כללי, מערכת סולארית יכולה להתאים לכל מי שיש לו גג שאפשר להקים עליו פאנלים סולאריים. עם זאת, עבור מערכת סולארית מסחרית צריך שתהיו בעלי שטח משמעותי. חברת אורמש מתמחה בהתקנת מערכות סולאריות בשטחים שגודלם 600 מ"ר ומעלה המיועדות בעיקר לבעלי נכסים, עסקים, קבלנים, יזמים ורשויות מקומיות.

איפה אפשר להתקין מערכת סולארית מסחרית?

מערכת סולארית מסחרית מיועדת לעסקים בינוניים ומעלה, בעלי שטח גג משמעותי . מלבד גגות, ניתן להתקין מערכות סולאריות במיקומים נוספים, למשל כחלק מקירוי חניונים או מגרשי ספורט, בחיפוי קירות בניינים גבוהים, בגדרות ועוד. 

בנוסף, ניתן להתקין מערכות סולאריות מסחריות גם עבור לקוחות פרטיים שבבעלותם משק חקלאי. במקרה כזה, תוקם מערכת סולארית על גבי גגות של מבנים גדולים כמו רפתות, לולים וחממות. גם על גבי קרקע המשמשת לגידולים חקלאיים ניתן להתקין מערכת סולארית בטכנולוגיה חדשנית, המאפשרת המשך שימוש בקרקע לצרכים חקלאיים תוך ייצור חשמל מאנרגיית השמש.  

האם התקנה של מערכות סולאריות משתלמת?

מכיוון שעלויות התחזוקה של מערכות סולאריות אינן משמעותיות, ההשקעה העיקרית היא בהתקנת המערכת. למרות שלרוב מדובר בסכום לא קטן, זו השקעה בטוחה עם סיכון נמוך שמחזירה את עצמה בתוך כמה שנים. 

נניח שהקמת מערכת סולארית קטנה יחסית עלתה לכם 80,000 ש"ח, ובכל חודש המערכת חוסכת לכם כ- 1,200 ש"ח בעלויות החשמל. כלומר, בשנה תחסכו יותר מ- 14,000 ש"ח ובתוך כחמש וחצי שנים תחזירו לחלוטין את ההשקעה בגין ההתקנה של המערכת. 

חברת אורמש מלווה את לקוחותיה בתהליכי התכנון, ההקמה והתחזוקה של מערכות סולאריות מסחריות אשר עוזרות להפחית את הוצאות החשמל החודשיות ומשפרות את איכות הסביבה. השאירו פרטים או צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם. 

אנא דרגו את המידע