מערכות סולאריות

למה יותר ויותר עסקים מתקינים מערכת סולארית?

השנים האחרונות הביאו איתן טכנולוגיה מדהימה שמהותה הפקת חשמל מאנרגיית השמש. כך, אנו משתמשים באחד מאוצרות הטבע הבלתי נדלים והמדהימים ביותר שאמא אדמה העניקה לנו. הטכנולוגיה המדהימה הז מאפשרת לעסקים רבים לחסוך כסף המון, להשיא רווחים ולהרוויח כסף באמצעות מקור הכנסה נוסף, וכן אף להביא לפיתוח מסיבי של העסק בזכות היותו ידידותי לסביבה, איכותי יותר ומתקדם יותר בכמה מונים.

כפי האמור לעיל, באמצעות התקנה של מערכת סולארית בכוחם של עסקם להביא למיקסום כלל המשאבים העומדים לרשותם ולהפוך אותם לכדי מקור הכנסה נוסף. התקנת המערכות הסולאריות מאפשרת לעסק להכחיר או להשכיר את שטחו לאחרים. מאחר שתחנות האנרגיה המותקנות מאפשרות סיוע למשתמשים רבים, אין כלל בעיה עם זה, ההפך מכך. כך, יכולים מפעלים, חברות, חנויות וכדומה, להכחיר או להשכיר לזמן מוגבל או לא מוגבל לפי חוזה, ומתאפשרת קבלת תמורה חודשית קבועה עבור העסק.

אחר התקנת המערכות הסולאריות על גג העסק, מתבצע אומדן עבור כמות הרווחים שיכול כל עסק להניב, בהתאם לפרמטרים המאפיינים את העסק הספציפי. אומדן זה מאפשר צפי כלפי ההכנסה החודשית שתתאפשר, וכן כמובן עבור הוצאות ההתקנה.

לאילו עסקים התקנת מערכות סולאריות מתאימה?

התקנת מערכות סולאריות לעסקים אפשרית הן עבור עסקים קטנים והן עבור עסקים גדולים כאחד. חשוב לדעת, כי עסקים גדולים יחסית המאפשרים התקנה של מערכות סולאריות מסחריות, המותקנות בגגותיהם, כמו מפעלים, חממות, מבני תעשייה וכדומה, נהנים מפטור מהיתר בנייה וזאת עד ל-700 ק"ג.

ההשקעה במערכות סולאריות לעסקים מהווה תשואה מובטחת. המערכות הסולאריות נשארות איכותיות למשך כ-20 שנה מיום התקנתן. בנוסף לכך, אנרגייה השמש הלוא היא אנרגיה מתחדשת שאיננה מתכלה, תמיד זמינה לשימוש, שכן, גם החורף בישראל איננו מסתיר מאיתנו את השמש. בסופו של יום, השקעה בהתקנת הפאנלים הסולאריים מחזירה את עצמה מהר מאד, מאפשרת חיסכון משמעותי בעלויות, מהווה הכנסה נוספת, והיד עוד נטויה.

וכן אל לנו לשכוח את היתרון המשמעותי והחשוב שהוא שמירה על איכות הסביבה ועל כדור הארץ. מעבר לתמורה המנטלית בשל כך ותחושת הסיפוק, ישנו גם היתרון של מיתוג העסק שלכם כאיכותי, ירוק ומתקדם. וכמובן, כזה ששומר על האינטרסים של הכלל ולא רק שלו עצמו.