fbpx

התקנת פאנל סולארי

כל מה שצריך לדעת ב-2022

התקנת פאנל סולארי

בשנים האחרונות מתרחשת ממש מול העיניים שלנו מהפכה שאי אפשר להתעלם ממנה. המהפכה המדוברת הזו היא מהפכת האנרגיה הסולארית, שפרצה לחיינו לפני כמה וכמה שנים ואינה מתכוונת לזוז מכאן לשום מקום. הרי ידוע שכדור הארץ שלנו סובל משינויים רבים ובראשם ההתחממות הגלובלית, שמביאה איתה בשורה איומה של ממש שלצערנו לא מקבלת מספיק התייחסות – שינויי אקלים קיצוניים, רעידות אדמה, אסונות טבע, המסת קרחונים ועוד. הידיעה על השינויים האלו הובילה ליצירת מערכת שתוכל להפיק אנרגיה סולארית, והיום רבים האנשים הפרטיים וגם אנשי העסקים שבוחרים לבצע התקנת פאנל סולארי גם מעל המבנה שבו הם חיים או עובדים, במטרה לצרוך גם הם אנרגיה סולארית. בואו נבין יחד כיצד התקנת פאנל סולארי יכולה לגרום להאטה משמעותית בקצב ההתחממות הגלובלית, איך גם אתם תוכלו לבצע אותה, ובמה כל הסיפור הזה בכלל כרוך.

תוכן עניינים

רוצים לשמוע עוד על מערכות סולריות לעסקים?

רקע על ההתחממות הגלובלית ועל מערכת אנרגיה סולארית

עוד לפני שניגע בהתקנת פאנל סולארי כאקט שאותו כדאי לכם מאוד לבצע, מוטב שנתחיל עם מעט מבוא ורגע על הנושא. נתחיל מההתחממות הגלובלית שהפכה לאחד הנושאים המרכזיים בשנים האחרונות ברחבי העולם. יותר ויותר פעילים ופעילות מצטרפים אל תנועות וגופים שונים שמפיצים את בשורת ההתחממות הגלובלית ופועלים למען ההאטה שלה, משום שברור שביום מן הימים היא תחריב את כדור הארץ מן היסוד.

ההתחממות הגלובלית היא תולדה של פליטת חומרים מזהמים, אשפה ופסולת, שימוש נרחב בחומרי פלסטיק שאינם מתכלים, ובין כל אלו היא גם קשורה בצריכה החשמלית הגדולה שלנו על פני כדור הארץ. בכל קיץ המזגנים דולקים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, בכל חורף הדוודים עובדים שעות נוספות, וככל שעולם הטכנולוגיה והחשמל הופך למשוכלל יותר – כך הצריכה החשמלית עולה בהתאם.

הצריכה האינטנסיבית הזו מובילה לפליטת מזהמים בכמויות גדולות מאוד, שגורמות להאצה בהתחממות הגלובלית. לעומת זאת, ברגע שנמצא פתרון לצריכת החשמל המלאכותי כפי שאתם מכירים אותו באספקת חברת החשמל – כל התמונה הזו יכולה להשתנות. מערכת אנרגיה סולארית נכנסת לתמונה בדיוק ברגע הזה, אז בואו נכיר אותה קצת יותר.

להתראות חשמל מלאכותי – שלום חשמל סולארי וטבעי

אז מה זה בעצם אומר מערכת אנרגיה סולארית? פשוט מאוד – הפקת אנרגיה מקרני השמש החמות ותרגום שלהן לכדי חשמל שאותו ניתן לנצל בצורה פשוטה וקלה. בעזרת התקנת פאנל סולארי ניתן לקלוט את קרני השמש ולהפוך אותן באופן חכם ויעיל לחשמל טבעי, שמהווה תחליף מושלם לחשמל המלאכותי. באופן הזה אנחנו מונעים צריכה של חשמל מלאכותי ובהתאם מצמצמים בצורה משמעותית את פליטת המזהמים לאוויר, ועדיין נהנים מיכולות חשמליות גבוהות במיוחד שמספקות את כלל הצרכים שלנו.

היום ניתן להבחין באלפי אנשים פרטיים וחברות שבחרו לבצע התקנת פאנל סולארי על גבי המבנה שלהם, והצטרפו למהפכה האנושית שצועדת אל עבר קידמה, איכות הסביבה ושיפור החיים על פני כדור הארץ.

רוצים לשלם פחות? התקנת פאנל סולארי מתאימה גם לכם

אז דיברנו עד כאן על היתרונות הגדולים של התקנת פאנל סולארי מבחינת כדור הארץ, אבל זה ממש לא נגמר כאן. פאן נוסף ורלוונטי ביותר לכם באופן אישי הוא הפאן הכלכלי, שכן התקנת פאנל סולארי עומדת לחסוך לכם מאות שקלים מדי חודש. אז איך בדיוק זה קורה?

ובכן, אתם בוודאי מכירים היטב את חשבונות החשמל שמגיעים אליכם אחת לחודשיים, לפעמים עם מספרים תלת ספרתיים ולפעמים עם מספרים אפילו גבוהים יותר. תנו לנו לספר לכם סוד קטן, שבתור אנשים פרטיים אתם אולי משלמים סכומים שמורכבים מארבע ספרות, אבל עסקים, בתי מלאכה, מפעלים וחנויות יכולים להגיע גם לסכומים שמורכבים מחמש ספרות ולפעמים אפילו יותר. כן, מחירי החשמל המלאכותי הם עד כדי כך גבוהים, והם מוסיפים לעלות מדי שנה. אז איך התקנת פאנל סולארי עוצרת את כל זה?

ובכן, התקנת פאנל סולארי היא אמנם לא חינמית, אבל היא מייצרת מצב חדש אצלכם בבית, בחנות או בעסק: מהרגע שהיא תתבצע, לא תשלמו יותר על חשמל. הצריכה של החשמל שמופק מהאנרגיה הסולארי היא צריכה חינמית לחלוטין, משום שהיא מופקת ממשאב הטבע החינמי ששייך לכל מי שנמצא על פני כדור הארץ – השמש. ברגע שיותר ויותר אנשים ישכילו להצטרף לתנועה החשובה הזו ולבצע התקנת פאנל סולארי, ביחד נוכל ליצור כאן שינוי של ממש.

באיזה סכום כרוכה התקנת פאנל סולארי?

התקנת פאנל סולארי יכולה להגיע לכמה אלפי שקלים ולעיתים אף לעשרות אלפי שקלים, כתלות בסוג המבנה, גובה המבנה, מיקום בארץ או בעולם ועוד. מה שכן, חשוב לזכור שממש כמו שאתם מבצעים רכישות גדולות שמשרתות אתכם באופן אישי, כמו רכב, דירה ועוד, אתם בהחלט יכולים וגם צריכים להשקיע ברכישות גדולות שמשרתות גם אתכם וגם את הסביבה. ברגע שתהיה התאגדות מהסוג הזה, ויותר אנשים יבינו שעצירת ההתחממות הגלובלית נמצאת בידיים שלנו – נעלה יחד על מסלול טוב יותר בדרך לשיפור החיים על פני כדור הארץ.

התקנת פאנל סולארי – לא עושים את זה לבד

היות ומדובר מראש על סכומי השקעה גבוהים יחסית, אנשים רבים מעוניינים לצמצם אותם ולנסות להוזיל אותם איך שרק אפשר. בהתאם, הם מעדיפים לבצע התקנת פאנל סולארי בכוחות עצמם, אולם הדבר הזה עלול להעמיד אותם בפני סכנת חיים ממשית. רק אדם מקצועי שיש לו את הכלים, הידע והניסיון לבצע התקנת פאנל סולארי יוכל לעשות אותה בהצלחה, בזהירות ותוך שמירה על חייו, ולכן לא מומלץ לחסוך דווקא בדבר שעלול לסכן אתכם באופן ישיר ומיידי.

ברגע שתתחברו אל חברה שמספקת התקנת פאנל סולארי ומוכיחה את עצמה בתור מקצועית ואיכותית מספיק – עדיף בהחלט לשים את כל האחריות לעניין בידיים שלה ולתת לה להוביל.

אורמש – התקנת פאנל סולארי ועוד הרבה יותר מזה

אנחנו בחברת אורמש עוסקים מדי יום בייצור, ייזום, התקנה ותכנון של מערכות סולאריות שיוכלו לשרת אנשים רבים ברחבי הארץ בפרט והעולם בכלל. הצוות שלנו מורכב מאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, שיודעים איך ומתי לפעול, ובמקביל מציעים שירות מהדרגה הראשונה בארץ.

היות והמטרה שלנו היא כל כך חשובה, אנחנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר ולקרוא את כל המידע החשוב לכם על מנת להבין את החשיבות הרבה של העניין, ולהזמין אותנו אליכם להתקנת פאנל סולארי בכל חלל שרק תרצו. מצפים לשמוע מכם בקרוב!

אנא דרגו את המידע

רגע לפני שאתם יוצאים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם