fbpx

גדר סולארית

כל מה שצריך לדעת ב-2022

גדר סולארית

מגיעים מתחום החקלאות? יש לכם שטח שאתם אוהבים לגדל בו צמחיה, צמחי תבלין ומגוון גדול של פרחים, פירות וירקות? ובכן, אם עניתם כן לפחות לאחת מהשאלות האלו – גדר סולארית היא דבר שאתם פשוט חייבים להכיר! אנחנו בחברת אורמש אנרגיה גאים להציג בפניכם את הפיתוח החדש שלנו שיכול לשנות את החיים שלכם מן הקצה אל הקצה, ולהוביל לתפוקה הרבה יותר טובה ואיכותית של הגידולים שלכם. בעזרת גדר סולארית תוכלו להגיע לתוצאות מעולות, להגן על הגידולים שלכם ולהפוך את הדאגות שלכם למינימליות במיוחד, אז בואו נבין בדיוק איך כל זה קורה.

תוכן עניינים

רוצים לשמוע עוד על מערכות סולריות לעסקים?

גדר סולארית – מהי בכלל?

כשמדברים על גדר סולארית מדברים על אחד מהמוצרים החכמים, המפותחים והחדשניים ביותר שקיימים היום בתחום האנרגיה, החשמל והחקלאות. גדר סולארית נולדה מתוך צורך ברור של חקלאים שחיפשו אחר שני פתרונות במקביל:

  1. הפקת אנרגיה סולארית שתסייע להם לשמור על החום הדרוש לגידול הגידולים השונים.
  2. גידור השטחים החקלאיים והפרדה שלהם משטחים אחרים.

אין ספק שבזמנים שלנו, שנת 2022 לקראת שנת 2023, הדרישה לשני הפתרונות האלו היא לגיטימית לחלוטין. רבות הפעמים שבהן הטכנולוגיה מראה לנו שהיא יכולה להתעלות על כל דמיון, וכך קורה גם בכל הקשור לגדר סולארית.

להבדיל מתקופות היסטוריות שכבר מזמן חלפו, היום קיים מגוון אדיר של פתרונות שיכולים לסייע לכל תחום שהוא להתפתח עוד ועוד, ואחד מהתחומים האלו הוא בהחלט תחום החקלאות. באמצעות הפיתוח החדשני של גדר סולארית נמצאו שני הפתרונות הללו, שמסייעים לכל שטח גידולי להפוך להרבה יותר מתקדם, שמור, בטוח ופורה.

היום ניתן להבחין בגדר סולארית בשטחי החקלאות של עשרות חקלאים ברחבי הארץ, מהצפון הרחוק, דרך הערבה ועד הדרום שוקק החיים והחקלאות. אם יצא לכם לעבור בעבר על פני שדות חקלאיים, בוודאי הבחנתם לא פעם בגדר סולארית שמפרידה בין השטח השומם לבין השטח החקלאי עם הגידולים. אם מסקרן אתכם לראות מה קורה בפנים – תוכלו תמיד לפנות אל חקלאים שפותחים את שעריהם בפני הקהל הרחב, ומעניקים לו הצצה פנימה אל תוך חיי החקלאי, גידול הגידולים, ולפעמים יאפשרו לכם אפילו קטיף עצמאי שכל כולו תוצרת של עמלו הרב של החקלאי בשילוב היתרונות של גדר סולארית.

גדר סולארית – איך זה עובד בפועל?

גדר סולארית היא מוצר חכם במיוחד שמתבסס על מערכות אנרגיה סולארית חכמות וטכנולוגיות חדשניות. להבדיל ממערכות אנרגיה סולארית שמוצבות על גגות הבניינים במאוזן, הלוחות של גדר סולארית מונחים אחד על יד השני בצורה אנכית, כלומר כך שהם "עומדים" אחד על יד השני.

הלוחות הם גבוהים ומספקים את התחימה הדרושה של השטח החקלאי, ובמקביל הם מצליחים לקלוט את קרני השמש ולהפוך אותן לאנרגיה סולארית שניתן באמצעותה לשפר את תנאי השטח החקלאי בקלות. אין ספק שיחד מתקבל כאן הפתרון הטוב ביותר לעניין, שמצליח לענות על כל דרישה וציפייה של החקלאים.

המאפיינים היחודיים של גדר סולארית הם אלו שמאפשרים לה להפיק את התנאים המדויקים הדרושים לשטח החקלאי, ובמקביל לשמור עליו כשטח סגור, מגודר ומוגן מפני פריצות. כמו כן, העיצוב של גדר סולארית מאפשר הפרדה מוחלטת בין החוץ לבין הפנים של השטח החקלאי, כך שזרים אינם יכולים לקבל גישה אל מה שקורה בתוך השטח ולהציץ לתוכו. מי מכם שמגיע מעולם החקלאות יודע שהפרטיות הזו היא קריטית, שכן המון אנשים מאיימים לפגוע בשטחים חקלאיים, לגנוב מהם ולהרוס אותם – דבר שבאמצעות גדר סולארית גבוהה יכול בהחלט להימנע.

לא פעם ניתן לקרוא בעיתונים או לשמוע בחדשות על שדות חקלאיים שלמים שנהרסים מפריצה של אנשים, בין אם זרים ובין אם שכנים. כן, תחום החקלאות סובל מהבעיה הזו כבר במשך שנים ארוכות, ולצערנו עדיין לא נמצא פתרון שיוכל למנוע ממנה להתרחש שוב ושוב. מדובר על בעיה שפוגעת לחקלאים בצורה משמעותית בכיס, וגורמת להם נזקים של עשרות אלפי שקלים. היות והחקלאים מתפרנסים מהגידולים החקלאיים שלהם וברבות הפעמים מדובר על מפעל חייהם – מדובר כאן על נזק שפולש אפילו לתחום הרגשי והנפשי בחייהם של החקלאים. אם כן, ניתן להבין שגדר סולארית עבורם היא הרבה יותר מכלי טכנולוגי משוכלל, אלא על כלי מציל חיים ונפשות של ממש.

מדוע לבחור דווקא בגדר סולארית?

גידור שטחים חקלאיים אינו תלוי דווקא בגדר סולארית, והוא יכול להסתפק גם בגדרות מסוגים אחרים כמו גדרות תיל, גדרות עץ וכו', אז מה בעצם ההבדל? ובכן, עם הקמתה של גדר סולארית מתקבלת תוצאה שמשיגה "שתי ציפורים במכה אחת" – גם תחימת האיזור וגם ניצול האנרגיה הסולארית הטבעית מקרני השמש.

אנחנו בחברת אורמש שמחים וגאים להציג בפניכם פתרונות מעולים כמו גדר סולארית, לצד פתרונות נוספים כמו מערכת להפקת אנרגיה סולארית, מערכת לאגירת חשמל ועוד. נשמח מאוד שתמשיכו להשכיל ולקרוא דרך אתר האינטרנט שלנו, ולמצוא מידע שדרוש לכם על מנת להבין שגם אתם יכולים וצריכים להצטרף למהפכה שלנו, בעזרת התקנת מערכות סולאריות מסוגים שונים גם במבנים שבהם אתם מתגוררים או עובדים.

מדובר כאן על סל שלם של יתרונות שמתקבל מפעולה אחת פשוטה שיכולה להתבצע בקלות, במהירות וביעילות, לו רק תבחרו בחברה שיודעת בדיוק איך לעשות את זה.

האם קיימים פתרונות נוספים מלבד גדר סולארית שכדאי להכיר?

התשובה לכך היא בהחלט כן. העולם הסולארי והמוצרים ששייכים לו מביאים איתם מערכות הפקת חשמל סולארי, מערכת אגירת חשמל סולארי וכמובן שגם גדר סולארית. שילוב בין המערכות האלו נותן לכם את הפתרון המושלם לא רק לשטחים החקלאיים שלכם, אלא גם לצריכת החשמל שלכם באופן כללי.

לצד גדר סולארית שקולטת את קרני השמש ומפיקה מהן חום ותנאים מעולים לגידולים, מערכת חשמל סולארית תוכל להחליף את מערכת החשמל שבה אתם משתמשים בדרך כלל – מערכת מלאכותית אשר פולטת מגוון מזהמים והורסת אט אט את כדור הארץ. לצידה, מערכת אגירת חשמל תאפשר לכם לאגור את החשמל הסולארי המתקבל מקרני השמש, ולהשתמש בו בעת הצורך.

חברת אורמש לגדר סולארית ולפתרונות סולאריים נוספים

אנחנו בחברת אורמש פועלים רבות על מנת לייצר עוד ועוד פתרונות סולאריים שמתבססים על ניצול המשאבים הטבעיים שעומדים לרשותנו בצורה זמינה וחינמית. צרו איתנו קשר עוד היום בחברת אורמש אנרגיה ונשמח להתאים פתרון מושלם לכל בעיה או צורך שלכם, בין אם באמצעות גדר סולארית ובין אם באמצעות כל פתרון אחר שקיים אצלנו.

אנא דרגו את המידע

רגע לפני שאתם יוצאים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם