גדר סולארית

כל מה שצריך לדעת ב-2022

גדר סולארית

מגיעים מתחום החקלאות? יש לכם שטח שאתם אוהבים לגדל בו צמחיה, צמחי תבלין ומגוון גדול של פרחים, פירות וירקות? ובכן, אם עניתם כן לפחות לאחת מהשאלות האלו – גדר סולארית היא דבר שאתם פשוט חייבים להכיר! אנחנו בחברת אורמש אנרגיה גאים להציג בפניכם את הפיתוח החדש שלנו שיכול לשנות את החיים שלכם מן הקצה אל הקצה, ולהוביל לתפוקה הרבה יותר טובה ואיכותית של הגידולים שלכם. בעזרת גדר סולארית תוכלו להגיע לתוצאות מעולות, להגן על הגידולים שלכם ולהפוך את הדאגות שלכם למינימליות במיוחד, אז בואו נבין בדיוק איך כל זה קורה.

תוכן עניינים

רוצים לשמוע עוד על מערכות סולריות לעסקים?

גדר סולארית – מהי בכלל?

כשמדברים על גדר סולארית מדברים על אחד מהמוצרים החכמים, המפותחים והחדשניים ביותר שקיימים היום בתחום האנרגיה, החשמל והחקלאות. גדר סולארית נולדה מתוך צורך ברור של חקלאים שחיפשו אחר שני פתרונות במקביל:

  1. הפקת אנרגיה סולארית שתסייע להם לשמור על החום הדרוש לגידול הגידולים השונים.
  2. גידור השטחים החקלאיים והפרדה שלהם משטחים אחרים.

גדר סולארית – איך זה עובד בפועל?

גדר סולארית היא מוצר חכם במיוחד שמתבסס על מערכות אנרגיה סולארית חכמות וטכנולוגיות חדשניות. להבדיל ממערכות אנרגיה סולארית שמוצבות על גגות הבניינים במאוזן, הלוחות של גדר סולארית מונחים אחד על יד השני בצורה אנכית, כלומר כך שהם "עומדים" אחד על יד השני.

הלוחות הם גבוהים ומספקים את התחימה הדרושה של השטח החקלאי, ובמקביל הם מצליחים לקלוט את קרני השמש ולהפוך אותן לאנרגיה סולארית שניתן באמצעותה לשפר את תנאי השטח החקלאי בקלות.

מדוע לבחור דווקא בגדר סולארית?

גידור שטחים חקלאיים אינו תלוי דווקא בגדר סולארית, והוא יכול להסתפק גם בגדרות מסוגים אחרים כמו גדרות תיל, גדרות עץ וכו', אז מה בעצם ההבדל? ובכן, עם הקמתה של גדר סולארית מתקבלת תוצאה שמשיגה "שתי ציפורים במכה אחת" – גם תחימת האיזור וגם ניצול האנרגיה הסולארית הטבעית מקרני השמש.

צרו איתנו קשר עוד היום בחברת אורמש אנרגיה ונשמח להתאים פתרון מושלם לכל בעיה או צורך שלכם, בין אם באמצעות גדר סולארית ובין אם באמצעות כל פתרון אחר שקיים אצלנו.