אגירת חשמל

כל מה שצריך לדעת ב-2022

אגירת חשמל

כמעט לכל בית היום יש מחסן, כמו גם לכל בית עסק, אולם אירועים ועוד. המחסן מביא איתו תפקיד חשוב ביותר – לאגור כל מיני חפצים ומוצרים שאין להם מקום בתוך הבית, ושניתן להשתמש בהם במקרה הצורך ולשלוף אותם בקלות מן המחסן. עכשיו קחו את הסיטואציה הזו אל עבר שלב אחד מתקדם יותר – אגירת חשמל סולארי. אם אתם מכירים, אפילו קצת, את תחום מערכות החשמל הסולאריות – אתם בוודאי מבינים בעצמכם כבר את ההשוואה, אבל אם לא – בואו נתחיל עם הכתבה שתעשה לכם קצת יותר סדר. אז מהי אגירת חשמל סולארי, איך היא קשורה למערכות חשמל סולאריות ואיך אתם קשורים לכל זה? בואו נבדוק יחד.

תוכן עניינים

רוצים לשמוע עוד על מערכות סולריות לעסקים?

אגירת חשמל ורקע על מערכות אנרגיה סולארית

עוד לפני שנדבר על אגירת חשמל, חשוב לתת כאן רקע כללי על מערכות אנרגיה סולארית. אנחנו בחברת אורמש אנרגיה פועלים על מנת לייצר, ליזום, לתכנן ולהתקין מערכות של אנרגיה סולרית, שלמעשה מחליפות את מערכות החשמל המלאכותיות כפי שאתם מכירים אותן. המערכות האלו פועלות בצורה מיטבית הודות למשאב השמש הטבעי, ומפיקות חשמל שפועל בצורה המושלמת.

אגירת חשמל היא למעשה מוצר נלווה למערכות הסולאריות, והיא עומדת בתור אותו מחסן שעליו דיברנו קודם לכן.

מהי אגירת חשמל בפועל?

אם המחסן שהזכרנו קודם נועד לאגירת חפצים ומוצרים, הרי שאגירת חשמל היא מעין מחסן שאוגר בתוכו את החשמל המופק מהמערכות הסולאריות. היות ומשאב השמש הוא חזק כל כך, מערכות האנרגיה הסולארית מפיקות ממנו הרבה מאוד חשמל, אך השימוש בפועל נעשה רק באחוזים בודדים ממנו. לולא אגירת חשמל, החשמל המופק מהמערכות עלול לרדת לטימיון ולהיעלם – וחבל.

באמצעות אגירת חשמל ניתן לאגור את החשמל המופק ולשמור אותו למקרה הצורך. אז מהו אותו צורך? פשוט מאוד – מקרים של הכנסת מכשירי חשמל גדולים וחזקים יותר שמצריכים אספקה מוגברת של חשמל, מקרים של עסק שדורש שעות רבות של תפוקה חשמלית ועוד.

חברת אורמש אנרגיה – הצטרפו אלינו עוד היום!

עכשיו גם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולצאת לדרך עם תכנון מערכות אנרגיה סולארית בשילוב אגירת חשמל.