fbpx

אגירת חשמל

כל מה שצריך לדעת ב-2022

אגירת חשמל

כמעט לכל בית היום יש מחסן, כמו גם לכל בית עסק, אולם אירועים ועוד. המחסן מביא איתו תפקיד חשוב ביותר – לאגור כל מיני חפצים ומוצרים שאין להם מקום בתוך הבית, ושניתן להשתמש בהם במקרה הצורך ולשלוף אותם בקלות מן המחסן. עכשיו קחו את הסיטואציה הזו אל עבר שלב אחד מתקדם יותר – אגירת חשמל סולארי. אם אתם מכירים, אפילו קצת, את תחום מערכות החשמל הסולאריות – אתם בוודאי מבינים בעצמכם כבר את ההשוואה, אבל אם לא – בואו נתחיל עם הכתבה שתעשה לכם קצת יותר סדר. אז מהי אגירת חשמל סולארי, איך היא קשורה למערכות חשמל סולאריות ואיך אתם קשורים לכל זה? בואו נבדוק יחד.

תוכן עניינים

רוצים לשמוע עוד על מערכות סולריות לעסקים?

מחסן שיש בו הכל – יש דבר כזה?

דמיינו לעצמכם סיטואציה שבה הייתם יכולים לאגור במחסן שעליו דיברנו קודם לכן כל מה שתרצו, כדי שיהיה לכם למקרה הצורך. במחסן יש קופסאות שימורים, בקבוקי מים, מוצרי קוסמטיקה וטיפוח שונים, ציוד קירור וחימום, ובקיצור – כל מה שצריך על מנת להמשיך את החיים כמו שהם במידה והם לא יכולים להתקיים בתוך הבית, למשל כמו בזמן מלחמה. גאוני, נכון? ובכן, מערכת אגירת חשמל סולארי באה לתת לכם בדיוק את אותו הפתרון, בנסיבות קצת יותר משמחות.

מערכת אגירת חשמל באה במטרה לאחסן את החשמל שמתקבל ממערכת האנרגיה הסולארית שלכם, עליה נרחיב ממש בקרוב, ולא נעשה בו שימוש, כדי שבמקרה הצורך – תוכלו להשתמש בו תמיד ובשליפה מיידית. ומה זה בעצם אומר? שבכל פעם שתוסיפו מכשיר חשמלי הביתה או תצטרכו לספק נפח גדול יותר בעבודה שלכם באמצעות חשמל – יהיה לכם מאיפה לקבל אותו בקלות. חכם, נכון? בואו נמשיך הלאה.

אגירת חשמל ורקע על מערכות אנרגיה סולארית

עוד לפני שנרחיב עוד על אגירת חשמל, חשוב לתת כאן רקע כללי על מערכות אנרגיה סולארית. אנחנו בחברת אורמש אנרגיה פועלים על מנת לייצר, ליזום, לתכנן ולהתקין מערכות של אנרגיה סולרית, שלמעשה מחליפות את מערכות החשמל המלאכותיות כפי שאתם מכירים אותן. המערכות האלו פועלות בצורה מיטבית הודות למשאב השמש הטבעי, ומפיקות חשמל שפועל בצורה המושלמת. אם יצא לכם להתקין מערכת אנרגיה סולארית אצלכם בבית או בבית העסק, אתם בוודאי יודעים שהיא פועלת כתחליף מושלם לחשמל המלאכותי, והיא פותרת בעיות אפילו גדולות יותר מזה – מאטה את קצב ההתחממות הגלובלית, אינה פולטת מזהמים לאוויר ועוד.

בהתאם, ניתן להבין שאגירת חשמל היא למעשה מוצר נלווה למערכות הסולאריות, והיא עומדת בתור אותו מחסן שעליו דיברנו קודם לכן. כששתי המערכות המעולות האלו עובדות בסנכרון, מתקבלת תמונה מושלמת של חשמל טבעי ונקי שאין ממנו אף פעם מחסור.

מהי אגירת חשמל בפועל?

אם המחסן שהזכרנו קודם נועד לאגירת חפצים ומוצרים, הרי שאגירת חשמל היא מעין מחסן שאוגר בתוכו את החשמל המופק מהמערכות הסולאריות. היות ומשאב השמש הוא חזק כל כך, מערכות האנרגיה הסולארית מפיקות ממנו הרבה מאוד חשמל, אך השימוש בפועל נעשה רק באחוזים בודדים ממנו. לולא אגירת חשמל, החשמל המופק מהמערכות עלול לרדת לטימיון ולהיעלם – וחבל.

באמצעות אגירת חשמל ניתן לאגור את החשמל המופק ולשמור אותו למקרה הצורך. אז מהו אותו צורך? פשוט מאוד – מקרים של הכנסת מכשירי חשמל גדולים וחזקים יותר שמצריכים אספקה מוגברת של חשמל, מקרים של עסק שדורש שעות רבות של תפוקה חשמלית ועוד.

האם התקנה של מערכת אגירת חשמל היא חובה?

אז לא, אין כל חובה להתקין מערכת אגירת חשמל גם במקרים שבהם תבחרו להתקים מערכת להפקת אנרגיה סולארית בבית או בבית העסק שלכם. מה שכן, לצד העובדה שלא מדובר בחובה – מדובר בהחלט במשהו שמומלץ מאוד לעשות, פשוט כדי להצליח וליהנות מיתרונות המערכת המלואם.

חברת אורמש להתקנת מערכת אגירת חשמל

אנחנו בחברת אורמש מזמינים אתכם להצטרף גם בעצמכם למהפכת האנרגיה הסולארית שאותה אנחנו מקדמים לאורך השנים האחרונות. רגע לפני שנגיע בתור אנושות לנקודת האל חזור אל מול כדור הארץ, כדאי שכולנו נעשה כמה צעדים חכמים לקידום החיים האיכותיים יותר על פני כדור הארץ, ונמנע אסונות גדולים בהמשך. 

היתרונות של אגירת חשמל

אגירת חשמל למעשה באה לתת פתרון אדיר וחכם לבזבוז האין סופי שמתרחש בעולם האנרגיה הסולארית. הרי מלכתחילה הרעיון שעומד מאחורי האנרגיה הסולארית הוא להוות פתרון מושלם לצריכה חשמלית ולהחליף את המערכות המלאכותיות בטבעיות, אז אם בחכמה ובפתרונות עסקינן – למה לא לנצל אותם במאת האחוזים?

אגירת חשמל עוצרת לחלוטין את הבזבוז של האנרגיה הסולארית המופקת ממשאב השמש הטבעי, ומייצרת מקום אחסון שמהווה מעין גיבוי לעת צרה. באופן הזה הניצול של השמש הוא מקסימלי, ומייצר מחסן חשמלי זמין שניתן להשתמש בו בכל רגע נתון ולכל צורך חשמלי מוגבר.

האם כל התקנה של מערכת חשמל סולארית מחייבת התקנה של מערכת אגירת חשמל?

אז לא, אין בהתקנת מערכת אגירת חשמל כל חובה, אולם אין ספק שזהו הדבר החכם ביותר לעשות. זה נכון שההוצאה עבור התקנת המערכת תגדל קצת יותר בעת הוספת מערכת אגירת חשמל, אולם מדובר על הוצאה משתלמת ביותר לטווח הקצר והארוך גם יחד.

מחירים ועלויות שכדאי להכיר בטרם התקנת מערכת חשמל סולארית ומערכת אגירת חשמל

לא מעט אנשים חוששים מהמחירים הגבוהים של מערכת חשמל סולארית וכן מהמחירים הגבוהים המצטרפים אליה בעת התקנה של מערכת אגירת חשמל. החשש הזה גורם לאותם אנשים לוותר על הרעיון מראש, אולם מדובר כאן על פספוס של ממש. אם תחשבו על זה, חשבונות החשמל שלכם מצטברים מדי שנה לעשרות אלפי שקלים במישור הפרטי, ואילו במישור העסקי הם יכולים להגיע גם לסכומים של מאות אלפי ומיליוני שקלים! לאור העובדה הזו ניתן להבין שגם הוצאה גבוהה יחסית שעומדת על כמה עשרות אלפי שקלים עבור ההתקנה היא הוצאה משתלמת ביותר, משום שמהרגע שתתקינו אותה – לא תצטרכו עוד לשלם עבור חשבונות החשמל, ותמקדו את ההוצאה בפתרון הטבעי, החכם והמתקדם ביותר שקיים היום בשוק.

חברת אורמש אנרגיה – הצטרפו אלינו עוד היום!

אם כל הנקודות האלו מדברות גם אליכם, וגם אתם רוצים לעשות את השינוי בצריכת החשמל הנוכחית שלכם – זה הזמן ללכת על זה ובגדול! עכשיו גם אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולצאת לדרך עם תכנון מערכות אנרגיה סולארית בשילוב אגירת חשמל, כך שתוכלו גם אתם ליהנות מפתרון שממנו נהנים כבר מאות אלפי אנשים מסביב לעולם.

אנא דרגו את המידע

רגע לפני שאתם יוצאים

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם